wakacje nurkowe

MALEDIWY 27.10-05.11.23


centrum nurkowe storm zaprasza na wyjazd nurkowyMalediwy to państwo położone w południowej Azji, w północno-zachodniej części Oceanu Indyjskiego, na południowy zachód od Indii i Sri Lanki. W skład Malediwów wchodzi 19 Atoli, składających się z 200 egzotycznych wysp. Jeżeli można sobie wyobrazić raj jako niewielką tropikalną wysepkę, na której palmy kokosowe ocieniają białe plaże, a rafa koralowa otacza turkusową lagunę, Malediwy z pewnością nie zawiodą oczekiwań. Jest to również wymarzone miejsce dla nurków, których przyciągają tu kolorowe rafy koralowe oraz niezwykłe bogactwo podwodnego życia. Wakacje w takich warunkach to prawdziwy luksus.


Cena zawiera:

przelot
wyżywienie
zakwaterowanie
3 nurkowania dziennie
napoje: kawa, herbata, woda
opiekę polskiego instruktora
transfery lotnisko- łódź- lotnisko
ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera:

napojów alkoholowych, słodkich
ubezpieczenia nurkowego
napiwków dla załogi (50 euro)
wypożyczenia sprzętu


Zapraszam na łódź, która ma 30m długości i mieści 10 wygodnych i klimatyzowanych kabin. Każda kajuta ma własną łazienkę wyposażoną w toaletę, umywalkę i prysznic (ciepła i zimna woda). Do naszej dyspozycji jest duży i wygodny salon oraz dobrze zaopatrzony bar.

Kucharz wspaniale gotuje. Kuchnia europejska,malediwska, w menu znaleźć można też ryby łapane na bieżąco na Wasze życzenie.

Nurkujemy trzy razy dziennie (za wyjątkiem pierwszego i ostatniego dnia), chyba że pogoda się pogorszy (siła wyższa). Większość nurkowań odbywa się w prądzie, na głębokość około 30m

Obsługiwać nas będą trzy łodzie. Duża, na której mieszkamy, średnia tzw. dhoni, z której nurkujemy, i mała motorówka. Pod nurkowaniach któregoś dnia zwiedzimy lokalną wyspę, kupimy pamiątki. Będzie też czas na zwiedzenie dzikich wysepek, spacer po plaży, odpoczynek pod palmą.


 • Przewidywany budżet

  2000 usd

 • prowadzący

  tomek rubrycki
  instruktor nurkowania
  PADI MSDT 621408
  DSAT TEC DEEP INSTRUCTOR
  DSAT TEC TRIMIX INSTRUCTOR
  instruktor pierwszej pomocy EFR
  tel. +48 504 253 792
  info@storm.wroc.pl

NEWSLETTER

Interesują Cię najnowsze podwodne wieści od STORM?

Zapisz się na nasz newsletter, a co jakiś czas otrzymasz e-mail z nowymi propozycjami wyjazdów nurkowych, kursów, promocji oraz informacje z podwodnego świata.


© STORM. All rights reserved.