Skip to main content
O nas

Najlepsza szkoła nurkowania we Wrocławiu

Centrum Nurkowe Storm działa od 2001 r. Zostało założone przez doświadczonych instruktorów nurkowania. Obok wyjazdów i wypraw nurkowych proponujemy naukę nurkowania na wszystkich poziomach: od stopni podstawowych po szkolenia zaawansowane i kursy techniczne.

Szkolenia odbywają się we Wrocławiu, Chorwacji, Egipcie i Meksyku.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanych firm: xdeep, santi, apeks, suunto, shearwater, mares, technisub, aqualung, tecline, scubatech, bare, scubapro, gralmarine.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu we Wrocławiu przy ul. Pigwowej 6b.

tomek rubrycki

instruktor nurkowania
PADI MSDT 621408 INSTRUCTOR
DSAT TEC DEEP INSTRUCTOR
DSAT TEC TRIMIX INSTRUCTOR
IANTD TRIMIX INSTRUCTOR
IANTD TECHNICAL CAVE INSTRUCTOR
TDI KISS SIDEWINDER CCR INSTRUCTOR
instruktor pierwszej pomocy EFR

tel. +48 504 253 792
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Our Story

Everything Started in 2001

Centrum Nurkowe Storm działa od 2001 r. Zostało założone przez doświadczonych instruktorów nurkowania. Obok wyjazdów i wypraw nurkowych proponujemy naukę nurkowania na wszystkich poziomach: od stopni podstawowych po szkolenia zaawansowane i kursy techniczne.Szkolenia odbywają się we Wrocławiu, Chorwacji, Egipcie i Meksyku.Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanych firm: xdeep, santi, apeks, suunto, shearwater, mares, technisub, aqualung, tecline, scubatech, bare, scubapro, gralmarine. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu we Wrocławiu przy ul. Pigwowej 6b.